Aktualności

2021-10-19

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających Łebę.

4 listopada br. o godzinie 16:00 w Łebie w Rybackim Centrum Kultury i Formacji „Boleniec” przy ul. Świętego Jakuba Apostoła 25 odbędzie się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających Łebę w trakcie sezonu letniego.

2021-10-19

Badania ankietowe GUS na terenie Gminy Wicko.

Na terenie Gminy Wicko wśród losowo wybranych mieszkańców będą wkrótce realizowane badania ankietowe GUS. Zakres czasowy badań obejmuje IV kwartał 2021 r. Mając na względzie sytuację epidemiologiczną w kraju, badania ankietowe będą realizowane telefonicznie przez ankieterów.

2021-10-15

Webinarium dotyczący aktualnych możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium „Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych. Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Konkurs Interwencyjny.” Webinarium poświęcone będzie konkursowi na projekty interwencyjne w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Pierwsza tura naboru wniosków do tego konkursu wystartowała 7 września 2021r.

2021-10-15

Spotkanie konsultacyjne: "Przygotowanie wniosku o dofinansowanie oraz przygotowanie biznesplanu"

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Łeby " serdecznie zaprasza na spotkanie konsultacyjne: "Przygotowanie wniosku o dofinansowanie oraz przygotowanie biznesplanu", które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Lęborku , 26.10.2021, godz. 11.00.

2021-10-11

Do 15 października trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs.

Do 15 października trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs. Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów.

2021-10-08

Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym

W związku z planowanym przystąpieniem do programu Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym, finansowanym ze środków programu Polska Cyfrowa zapraszamy wszystkie uprawnione osoby do składania oświadczeń będących podstawą do złożenia wniosku o dofinansowanie przez Gminę Wicko.