Skocz do głównej treści strony
Urząd Gminy w Wicku

Ogłoszenie o naborze na stanowisko robotnik/starszy robotnik w Urzędzie Gminy w Wicku

Wójt Gminy Wicko ogłasza nabór na stanowisko robotnik/starszy robotnik w Urzędzie Gminy w Wicku

Stanowisko: robotnik/starszy robotnik

Warunki zatrudnienia:

  1. miejsce pracy - Urząd Gminy w Wicku, obszar wykonywanej pracy - teren Gminy Wicko,
  2. forma zatrudnienia – umowa o pracę,
  3. wymiar zatrudnienia -pełny etat,
  4. praca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu, w wyjątkowych sytuacjach możliwe wykonywanie pracy w godzinach nadliczbowych.

Wymagania niezbędne (konieczne):

  1. obywatelstwo polskie,
  2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. doświadczenie w pracy przy pracach związanych z siecią wodociągową i kanalizacyjną,
  5. nieposzlakowana opinia,
  6. wykształcenie średnie lub zawodowe,
  7. prawo jazdy kat. B,

Wymagania dodatkowe:

  1. umiejętność pracy w zespole,
  2. umiejętność planowania i organizacji pracy,
  3. samodzielność, obowiązkowość, dbałość powierzone mienie.
  4. dyspozycyjność (praca w terenie, praca w dni wolne, praca w nadgodzinach).
  5. mile widziane prawo jazdy z kat. T i inne uprawnienia (na pilarki spalinowe, uprawnienia spawalnicze, kosiarek, kos spalinowych)

Zakres zadań na stanowisku:

  1. Wykonywanie drobnych napraw w obiektach gminnych.
  2. Wykonywanie prac remontowych, porządkowych i drobnych prac konserwatorskich w obiektach gminnych.
  3. Sprzątanie i utrzymanie w czystości terenów przeznaczonych do użytku publicznego będących własnością Gminy w tym chodników oraz placów zabaw,
  4. Przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.
  5. Dbałość o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informację, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkody.
  6. Dbałość, obsługa oraz kontrola sprawności powierzonych urządzeń, w tym konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy.
  7. W okresie letnim pielęgnacja trawników, drzew i krzewów, wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości wokół budynków oraz poprawą funkcjonalności i estetyki terenu zielonego.
  8. W okresie zimowym odśnieżanie oraz dbałość o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów gminnych.
  9. Wykonywanie zadań i czynności pomocniczych i usługowych w stosunku do innych pracowników, polegające między innymi na pomocy w załadunku i rozładunku towarów, ustawianiu mebli itp.
  10. Pomoc przy awariach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
  11. Pomoc techniczna przy imprezach organizowanych przez Gminę Wicko.
  12. Wykonywanie innych prac porządkowych i gospodarczych.
  13. Kierowanie pojazdami będącymi własnością Urzędu Gminy.
  14. Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagane dokumenty:

  1. CV,