Skocz do głównej treści strony
Urząd Gminy w Wicku

Możliwości uczestnictwa w webinariach dla uczniów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli organizowanych przez UKNF.

Data: 19-05-2023

Szanowni Państwo.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli na webinaria (seminaria online) organizowane w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR:

Rejestracja na webinaria odbywa się online. Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów. W przypadku planowania udziału uczniów, nauczyciel wypełniając formularz zgłoszeniowy wskazuje przybliżoną liczbę uczestników webinarium. Formularz zgłoszeniowy na każde spotkanie będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium.

W celu uczestnictwa w webinariach niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniach uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Udział w webinariach jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że w tym roku UKNF planuje przeprowadzenie dalszych webinariów skierowanych do uczniów oraz nauczycieli, seniorów, indywidualnych (nieprofesjonalnych) inwestorów oraz przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego (w tym miejskich i powiatowych rzeczników konsumentów). Szczegółowe informacje o poszczególnych webinariach zostaną udostępnione Państwu bliżej terminów ich organizacji.

W załączeniu zamieszczamy programy spotkań oraz grafikę informacyjną.

 

Plakat

Przejdź do góry strony