Skocz do głównej treści strony
Urząd Gminy w Wicku

Do 15 października trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs.

Data: 11-10-2021

Do 15 października trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs.

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Będzie można trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji.

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Jaki jest efekt?

Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź pod tel. 601050208.

Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj.

O skuteczności przeczytasz tutaj: http://bityl.pl/gicRG , http://bityl.pl/D3BUu, http://bityl.pl/tdD0V

 

Baner z logotypami.
Ulotka informacyjna - zawiera informacje z artykułu.

Przejdź do góry strony