Zakończyła się przebudowa drogi gminnej w m. Szczenurze jako zapewnienie dojazdu do budynku Szkoły związanej z realizacją operacji typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" s ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach Europejskiego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zgodnie z umową - wartość inwestycji wynosi 102 182,50 zł w tym dofinansowanie – 65 018,00 zł.

Grafika 1: Przebudowa drogi gminnej w m. Szczenurze jako zapewnienie dojazdu do budynku Szkoły